your-past

Pre Uturn time

Jsme skupina mladých křesťanů, kteří patří k Církvi bratrské na Jasence (cb.cz/vsetin). Někteří z nás se do tohohle kostela takříkajíc narodili, ale hodně z nás pochází z rodin, které v Boha nevěří. Jsme pevně přesvědčeni o tom, že nejsme skupinou sami pro sebe. Bůh, ve kterého věříme nás vede k tomu, aby tento svět byl lepším místem. Chceme pomáhat druhým a ukazovat alternativu ve světě “faku a konzumu”.

Mladí lidé na Jasence od nepaměti tvořili skupinu, která byla pro fungování místní církve důležitá. Základními hodnotami vždy byla sdílená upřímná víra a snaha dělat Bohu čest svým jednáním. UTurn je jakási přirozená (r)evoluce setkání mladých lidí na Jasence. Chceme zachovat dobré a důležité hodnoty, které byly součástí naší skupiny odjakživa, ale zároveň chceme dát lidem okolo nás příležitost vidět, že křesťané jsou normální. Chceme prezentovat nezředěnou podobu toho, v co skutečně věříme, protože nás to definuje.

 

Kam dál

Proč UTurn ?
Hodnoty 101
UTurn Boot

Nyní vidíme jako v zrcadle, jen v hádance, potom však uzříme tváří v tvář. Nyní poznávám částečně, ale potom poznám plně.

Pavel z Tarsu