Kdo za tím stojí

UTurn není jenom bezejmenná skupina lidí. Na fungovaní a chodu se podílí spousta lidí, ale UTurn není o nich. Pevně věříme v to, že UTurn je tady pro každého a chceme být skupinou, kde si člověk nemusí na nic hrát.  UTurn je skupina mladých křesťanů a našim domovem je Církev bratrská na Jasence (cbvsetin.cz). Na UTurnu potkáte lidi, kteří jsou 1dním slovem – S*U*P*E*R

Kosťa
Vlastním jménem Pavel Kostelník pracuje jako programátor po absolvování studia informatiky v Brně. Má rád technické hejblata, matematiku a fajn lidi. Vede UTurn, protože pevně v věří v hodnoty a cíl, za kterýma jdeme. Byl ten, který první věděl, že jestli jako UTurn nepřekonáme sami sebe tak to už ani nebudeme my!
Miri
Se svým občasným sarkasmem a vytříbeným smyslem pro humor nezkazí žádnou legraci. V nadcházejícím školním roce nastoupí do druhého ročníku MEGA prazvláštního učitelského oboru Matematika-BIOLOGIE 😀 . Kromě toho, že umí pojmenovat každý strom a ještě spočítá kolik jich v lese je, tak oplývá nezanedbatelnou moudrostí jakož i ochotou zapojit se, přiložit ruku k dílu a obětovat se pro ostatní. V současné době se pilně věnuje bakalářské práci o ježcích (promluvte si s ní o tom, je to zajímavé!)
Danča
Danča je člověk, který je od přírody hrozně friendly. I kdyby vám z hlavy rostl strom nebo jste neměli uši, určitě se s vámi skamarádí. Nevím, jak to dělá, ale na pustém ostrově by s ní vydržel asi každý. V současné době studuje Fyzioterapii v Olomouci. Na UTurn je proto, abychom si pamatovali, že UTurn je pro lidi a že chceme, aby se každý mohl cítit prostě fajn.
Justin
Jeho skutečné jméno je Matyáš, ale tak mu dnes říkají asi jenom doma. Díky svému legendárnímu sestřihu si vysloužil neméně legendární přezdívku. Justin je od září vedoucím našeho bandu a maká na tom abychom měli lepší music než AC-DC nebo Rollings Stones. “Moonwalk” ještě nemá zládlý, ale to jsou jenom drobnosti. Jeho nadšení je nakažlivé a jeho ironie dosahuje levelu 99. Justin tenhle rok většinu času tráví v Havířově, kde je součástí skupiny LogOut.
Vojta
Vojta má břišáky, které by přežily průjezd parního válce. Na UTurn zastává úlohu “tajemníka”, který nám prakticky pomáha s vedením. Má rád všechno co bouchá a způsobuje exploze. Je to takový valašský McGyver. Vojta se tenhle rok realizuje v stáži Journey. Je ostřejší než balíček žiletek.

 

Bible říká, abychom milovali svoje sousedy stejně jako svoje nepřátele. Pravděpodobně proto, že zpravidla jsou to jedni a tíž lidé.

G. K. Chesterton